Business English

Dla pracowników i menedżerów firm prowadzę szkolenia z języka Business English, na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia są powadzone w Siemianowicach Śląskich i okolicy, w Państwa biurze, u mnie, lub w dowolnym innym miejscu. Są to:

  • Konwersacje indywidualne. To lekcje prowadzone dla pojedynczych pracowników (ew. pary 2 osób). To ćwiczenia, scenki i rozmowy, które rozwijają praktyczną umiejętność porozumiewania się po angielsku w sytuacjach zawodowych: prezentacje, negocjacje, spotkania, konferencje itp. Zajęcia przełamują opór przed mówieniem, poszerzają zakres słownictwa, uczą rozumienia ze słuchu. Konwersacje mogą dotyczyc ogólnego Business English, albo skupiac się na wybranej tematyce (np. z Państwa branży)
  • Szkolenia z języka biznesowego dla grup pracowników. Szkolenia odbywają się w dowolnym miejscu i godzinie (dostosowuję się do Państwa oczekiwań). Szkolenia są dopasowane poziomem, formą zajęć, oraz zakresem tematycznym słownictwa do Państwa oczekiwań.

Oczywiscie po zrealizowaniu zajęć wystawiam faktury (prowadzę działalność gospodarczą).

Zajęcia prowadzę przede wszystkim w rejonie Siemianowice Śląskie - Katowice - Chorzów, u mnie (łatwy dojazd i parkowanie, pomieszczenie do nauki) lub w siedzibie albo domu klienta.

Zapraszam serdecznie do kontaktu - chętnie przedstawię Państwu ofertę indywidualnego programu nauki dopasowaną do Państwa potrzeb.

Magda Szczepanik
magda@angielski-siemianowice.pl
tel. 536 376 223