Indywidualne lekcje - dorośli

Proponuję Państwu wysokiej jakości zajęcia z języka angielskiego, na wszystkich poziomach zaawansowania, powadzone w Siemianowicach Śląskich i okolicy:

  • Konwersacje. To ćwiczenia, scenki i rozmowy, które rozwijają praktyczną umiejętność porozumiewania się po angielsku, przełamują opór przed mówieniem, poszerzają zakres słownictwa, uczą rozumienia ze słuchu. Konwersacje mogą dotyczyc języka ogólnego, albo skupiac się na wybranej tematyce (np. kulinarna, podróżnicza, specjalistyczna, branżowa - wg. Państwa oczekiwań)
  • Pomoc językowa. Przygotowanie anglojęzycznych dokumentów (np. angielski życiorys zawodowy), tłumaczenie pism lub artykułów, redagowanie pism anglojęzycznych itp.
  • Szkolenia językowe dla firm (wystawiam faktury). Szkolenia odbywają się w dowolnym miejscu i godzinie (dostosowuję się do Państwa oczekiwań), prowadzę je zarówno dla pojedynczych osób jak i kilkuosobowych grup. Szkolenia są dopasowane poziomem, formą zajęć, oraz zakresem tematycznym słownictwa do Państwa oczekiwań.
  • Nauka polskiego dla cudzoziemców mówiących po angielsku (np. menedżerowie międzynarodowych korporacji).
Zajęcia prowadzę przede wszystkim w rejonie Siemianowice Śląskie - Katowice - Chorzów, u mnie (łatwy dojazd i parkowanie, pomieszczenie do nauki) lub w siedzibie albo domu klienta.

Zapraszam do kontaktu - chętnie przedstawię propozycję indywidualnego programu nauki dopasowaną do Państwa potrzeb.

Magda Szczepanik
magda@angielski-siemianowice.pl
tel. 536 376 223